КРИО РОБУ У ЦИСТЕРНИ: Одузете цигарете вредне 1,3 милиона КМ
ПОСТУПАЈУЋИ по налогу Тужилаштва БиХ, полицајци СИПА у сарадњи са Управом за индиеректно опорезивање (УИНО) БиХ, претресли су камион –цистерну, у чијој унутрашњости је пронађена већа количина од око 247 хиљада кутија цигарета, без одговарајућих акцизних маркица БиХ, које су са подручја Црне Горе прокријумчарене на подручје Босне и Херцеговине.
Илустрација
Процењена вредност одузетих цигарета на тржишту износи више од 1,3 милиона КМ и једна је од највећих заплена илегалних цигарета остварених на подучју Босне и Херцеговине.
Фото: В.М.
Приликом акције,поред претреса, ухапшен је један осумњичени, возач моторног возила.
Препоручујемо
ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА "ЖЕТВА": Откривен засад са више од 80 стабљика индијске конопље
16. 07. 2021. у 18:54
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)