НЕВЕРОВАТАН ИНЦИДЕНТ: Провалник страдао од струјног удара, 1.000 кућа остало без струје
НЕОБИЧАН инцидент догодио се током провале у напуштеном индустријском објекту у западном Јоркширу у Великој Британији када је један од провалника страдао од струјног удара, услед чега је више од 1.000 оближњих кућа остало без струје, преносе данас британски медији.
Foto: Profimedia
Полиција је добила дојаву у близини Лидса да је у току покушај провале, али када су стигли на лице места у згради су затекли беживотно тело 29-годишњег провалника, преноси Индепендент.
Припадници полиције ухапсили су другог пљачкаша, али је он касније пуштен уз кауцију до завршетка истраге.
Инцидент је изазвао краткотрајан прекид струје за више од 1.000 оближњих кућа.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
Препоручујемо
СТАРМЕР ПРИЗНАО: Наоружаваћемо Украјину и после окончања сукоба - Не можемо без Америке
03. 03. 2025. у 18:43
КРАЉ ЧАРЛС ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ФОРМАЛНО НА ЧЕЛУ ЈАМАЈКЕ: Представљен нови закон који све мења
02. 03. 2025. у 01:05
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)