ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ХОТЕЛСКОЈ СОБИ: Гошћа налетела на уснулу фоку у Холандији (ФОТО)

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

06. 02. 2025. у 23:00

У ПРИМОРСКОМ граду Влисинген на југозападу Холандије жена је у својој хотелској соби затекла велику сиву фоку како дрема на поду.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ХОТЕЛСКОЈ СОБИ: Гошћа налетела на уснулу фоку у Холандији (ФОТО)

Фото Shutterstock

Хотелско особље одмах је позвало удружење за заштиту животиња, преносе медији.

-Била је то чудна сцена: гости хотела, помало напети, стоје напољу, а фока потпуно опуштено спава унутра, навело је удружење на друштвеним мрежама.

Фока, која је постала "прилично мрзовољна због прекида дремежа", померена је помоћу посебне корпе и "пренета на безбедно и мирније место", саопштило је удружење.

Упркос свом релативно мирном изгледу, фоке могу да постану агресивне и уједу ако их испровоцирају, упозоравају из тог удружења.

-Мислите да сте све видели, а онда се деси овако нешто, рекао је запослени у хотелу Валентијн Дамен.

Он је навео да гошћа хотела није тражила да промени собу.

-Сматрала да је то фасцинантно искуство. Тог дана јој је био рођендан, па је мислила да је то леп поклон, рекао је он.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

ДЕЧКО ЈУ ЈЕ ЗАПРЕПАСТИО: Арина Сабаленка добила прстен од три милиона долара! (ФОТО)