МАЛИШАН ЗАБАЦИО УДИЦУ, ИЗВУКАО ВЕЛИКО БЕЛО "ЧУДОВИШТЕ": Невероватан случај, дечак уловио ајкулу од 300 кила (ВИДЕО)
КОРИСТЕЋИ само удицу, са комадом туњевине као мамцем, дванаестогодишњи дечак са Флориде упецао је велику белу ајкулу.
Фото: Јутјуб/WKMG News 6 ClickOrlando
Млади Кембел Кинан је пецао са својом мајком када му је удицу угризао опасан морски предатор.
- То је проклета ајкула, сто посто - чује се на снимку којим је све забележено.
Када су је после око 45 минута борбе извукли, видели су да је дугачка 3,3 метра и да је, према проценама, тешка 300 килограма.
- Био сам мало нервозан, нисам знао да ли желим да се борим против ајкуле, али сам у исто време био веома узбуђен - рекао је Кембел о свом улову.
Након велике авантуре, Кинанови су одлучили да врате ајкулу у океан како би стручњаци могли да прате њено кретање.
БОНУС ВИДЕО: ТРИ СУНЦА У РУСИЈИ - Оптичка варка природе у Надиму
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)