ПРИПРЕМЕ У МАЈУ И ЈУНУ: За будуће бруцоше Факултета политичких наука

Бранка Борисављевић

13. 02. 2026. у 15:15

ФАКУЛТЕТ политичких наука организује припремну наставу за полагање пријемног испита за будуће бруцоше. Заинтересовани кандидати могу да бирају између два термина, у марту и јуну, настава је на факултету, а термини ће бити накнадно објављени.

ПРИПРЕМЕ У МАЈУ И ЈУНУ: За будуће бруцоше Факултета политичких наука

Фото: Принтсцреен

Програм обухвата припрему из оба предмета који се полажу за упис на изабрани смер, као и припрему за тест опште информисаности. Цена припремне наставе износи 15.000 динара, уз могућност попуста. Кандидати који плате до 1. марта остварују попуст од 10 одсто, па је износ 13.500 динара. Попуст од 50 одсто (7.500 динара) одобрава се ђацима чији је родитељ корисник увећане накнаде за туђу негу и помоћ, као и матурантима без једног родитеља.

Припремну наставу не плаћају кандидати чији родитељи примају социјалну помоћ, корисници дечијег додатка,  под старатељством или у хранитељским породицама, као и они чији су родитељи преминули.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

СРАМОТА! Ево на ком је месту Никола Јокић у МВП трци