ПОРУКА ЗА МЛАДЕ - ОБРАЗОВАЊЕ ЈЕ КЉУЧ УСПЕХА: Почела нова академска година на Економском факултету у Суботици

Јелена Лемајић

02. 10. 2024. у 16:44

Нова студијска година почела је и на Економском факултету у Суботици, који је уписало 190 бруцоша на одељењима у Суботици и Новом Саду.

ПОРУКА ЗА МЛАДЕ - ОБРАЗОВАЊЕ ЈЕ КЉУЧ УСПЕХА: Почела нова академска година на Економском факултету у Суботици

фото:Ј.Л.

Економски факултет у Суботици ове године обележава 65 година рада, а дипломе ове високо образовне установе стекло је више од 23 хиљаде студената.

- Пружамо недвосмислену подршку Економском факултету у Суботици као установи која образује будуће лидере у привреди у најширем смислу речи. Младимо желимо да пошаљемо јасну поруку младима колико је образовање важно и никако не треба да наседају на приче о томе како без образовања може да се живи и како не треба похађати школе и факултете - поручио је студентима Ненад Иванишевић, покрајински секретар за привреду и туризам.

- Сигурни смо да је образовање најважнија карика једног друштва и наш циљ је да пружимо подршку и цењеним професорима да наставе тако истрајно и предано да граде Економски факултет, као и претходних 65 година.    

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ПУНИ ГОРЧИНЕ И МРЗОВОЉЕ: Ово су ТРИ најнегативнија хороскопска знака