ПОВЕЋАВАЈУ БРОЈ ОБРАЗОВНИХ ПРОФИЛА: Комерцијалисти нови смер у Економској школи "Боса Милићевић"
У Економској средњој школи "Боса Милићевић" у Суботици од наредне школске године образоваће се и комерцијалисти.
фото:Ј.Л.
На овом смеру планиран је упис 30 ђака који ће наставу похађати на српском наставном језику.
- Комерцијала је нешто што је веома актуелно у данашњем пословању свих компанија. Набавка, продаја, логистика, складиштење, токови робе и новца, токови информација представљају "крвоток" рада предузећа. Управо зато смо одлучили да будућим ђацима наше школе понудимо и овај смер - објашњава Имре Жомбори, директор Економске средње школе "Боса Милићевић.
Наредне школске године планиран је упис ђака на смерове туристички техничар, економски техничар и конобар/кувар. На сва три смера уписиваће се по једно одељење на српском и мађарском наставном језику.
Препоручујемо
НАЈВЕЋА ЕВРОПСКА ГРАБЉИВИЦА НАПУСТИЛА ПАЛИЋ: Рањени орао белорепан поново полетео
24. 05. 2023. у 20:10
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)