НЕМАЦ СА МАЛОЛЕТНИЦИМА КРАО У НИШУ: "Пала" тројица провалника из Јагодине

В.Н.

23. 05. 2021. у 19:06

ЈЕДАН Немац српског порекла Е. А. и двојица малолетника из Јагодине ухапшени су због четири пљачке на територији Ниша.

НЕМАЦ СА МАЛОЛЕТНИЦИМА КРАО У НИШУ: Пала тројица провалника из Јагодине

Фото: Depositphotos

Е. А. је задржан на 48 сати, а малолетници су уз кривичну пријаву пуштени да се бране са слободе и против њих ће ићи поступак у редовном току. Сумња се да су Е. А., седамнаестогодишњак и четрнаестогодишњак из Јагодине у ноћи између 28. и 29. априла, провалили у једну апотеку у Нишу и украли новац и лекове.

Такође, у ноћи између 26. и 27. априла, провалили у су и у киоск брзе хране, продавницу и пекару из којих су украли новац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе