НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ МОМКА ИЗ ВРАЊА: Младић кога је избо брат транспортован за Ниш

Ј.С.

01. 05. 2021. у 10:25

С.А. (30) из Врања кога је синоћ у породичној кући ножем избоо брат Д.А. (23) након јучерашње операције транспортован је у нишки Клинички центар на даље лечење, потврђено је "Новостима" са Хирургије у Врању.

НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ МОМКА ИЗ ВРАЊА: Младић кога је избо брат транспортован за Ниш

Фото: Ј. С.

На Велики петак у улици Васе Смајевића у насељу Сараина у Врању брат избоо брата ножем након свађе.

Повређени С.А. (30) је најпре збрину на Ургентном одељењу врањске Болнице са тешким повредама, јер је имао убодну рану у пределу грудног коша.

Д.А.(23) из Врања приведен и одређено му је полицијско задржавање до 48 сати због сумње да је извршио кривично дело насиље у породици након чега ће бити саслушан у врањском Основном јавном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија