УХАПШЕН ЋУПРИЧАНИН: Полиција у његовом стану пронашла 600 грама марихуане и димну бомбу
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Ћуприји ухапсили су 46.годишњег мушкарца из тог града С. П. због сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање и ношење оружја и експлозивних материја.
Фото: Depositphotos
Полиција је претресом стана осумњиченог пронашла 600 грама материје за коју се сумња да је марихуана, две дробилице, димну бомбу и 21 патрон за ловачку пушку. После задржавања до 48 сати, осумњичени С. П. ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Препоручујемо
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца "Није фер, ни колегијално"
ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара реаговала је бурно на критике које је добио њен кандидат од стране њених колега из "Звезда Гранда".
25. 01. 2026. у 13:10
Коментари (1)