ПРОДУЖЕН ПРИТВОР БЕЛИВУКУ: Остаје иза решетака још 30 дана
СУДИЈА за претходни поступак Вишег суда у Београду продужио је за још 30 дана притвор Вељку Беливуку, званом Веља невоља и Марку Миљковић.
FOTO: Ata images
Притвор је продужен и за још 18 осумњичених да су припадници криминалне групе. Ова одлука донета је због опасности од бекства, опасности да би боравком на слободи могли да униште, сакрију, измене доказе, или трагове кривичног дела, као и због околности које указују да ће у кратком временском периоду поново починити кривична дела.
Против наведеног решења осумњичени и њихови браниоци имају право жалбе већу из члана 21 став 4 ЗКП Посебног одељења Вишег суда у Београду, у року од 3 (три) дана од дана пријема писменог отправка решења.
Препоручујемо
НЕМА НИ ОКРИВЉЕНИХ, НИ ЧУМЕТА: Суђење за прву отмицу "земунског клана"
08. 06. 2026. у 14:31
СТРАШНА ТРАГЕДИЈА КОД КРУШЕВЦА: Два дечака се утопила у Великој Морави
08. 06. 2026. у 12:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у
ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.
08. 06. 2026. у 09:25
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)