ОГЛАСИО СЕ ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ ПРЕД ГОДИШЊИЦУ ЈЕЛЕНИНОГ УБИСТВА: "Под стресом сам, испрекидано спавам..."

Новости онлајн

01. 04. 2021. у 22:11

СУТРА се навршава пет година од бруталног убиства певачице Јелене Марјановић.

ОГЛАСИО СЕ ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ ПРЕД ГОДИШЊИЦУ ЈЕЛЕНИНОГ УБИСТВА: Под стресом сам, испрекидано спавам...

Фото: Приватна архива и "Новости"

Тело певачице Јелене Марјановић нађено је на насипу Црвенка у Борчи, а мистерија око овог злочина и даље потреса Србију. На гробље Збег излазак су најавили њен супруг, композитор и аранжер Зоран Марјановић, тетка с мајчине стране Љубица Марковић из Краљева, а очекују се и друге две тетке из Новог Пазара и Рашке.

Зоран Марјановић је открио да је под великим стресом и да се вратио свом старом послу.

– У великој сам гужви. Снимам пратеће вокале у једном студију. Под стресом сам, испрекидано спавам – каже Марјановић.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

МАРИЋ ПОНИЗИО БЛОКАДЕРЕ ЗБОГ ЈЕДНОГ СНИМКА: Ово је револуција за оне без мозга