"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Убица из Врања признао кривично дело
Игор Ш.(26) из Врања који се сумњичио за убиство Војислава С., познатог као Војча данас је на саслушању у Вишем јавном тужилаштву у Врању признао кривично дело, потврђено је "Новостима".
Фото: Д. Р.
У тужилаштву кажу да је из више законских разлога предложен притвор, али да се очекује одлука судије за предхосни поступак.
Раније наложена обдукција тела убијеног Војислава С. је у току.
Подсећамо да је тело познатог градског лика Војислава С. пронађено јуче ујутру у дворишту куће у улици Пере Мачкатовца у Врању.
Мртвозорник је одмах изразио мишљење да се због повреда сумња на насилну смрт.
Брзом реакцијом полиције и Тужилаштва приведен је Игор Ш. који је данас саслушан.
Препоручујемо
ВОЈИСЛАВ УБИЈЕН ЗБОГ ЦИГАРА И ПОГРЕШНОГ КУСУРА? Језиви детаљи злочина у Врању (ФОТО)
26. 03. 2021. у 17:36
ТУЖИЛАШТВО НАЛОЖИЛО ОБДУКЦИЈУ: Познат идентитет мушкарца чије је тело пронађено у Врању
26. 03. 2021. у 10:47
ЦРНО ЈУТРО У ВРАЊУ: Пронађен још један леш, мртвозорник проценио да је човек убијен!
26. 03. 2021. у 09:50
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)