БАХАТИ ВОЗАЧ ПОРШЕА: Дивљао кроз Београд огромном брзином - био под дејтвом канабиса
Саобраћајни "пресретач" зауставио је возача аутомобила порше због прекорачења брзине јутрос око четири сата на ауто-путу кроз Београд, код БИП-а.
Фото: Депозит
Измерена је брзина 126 км/сат, на деоници где је ограничена брзина на 80км/ч.
Дрога тестом је установљено да је младић позитиван на канабис
Полиција је одмах довела возача у полицијску станицу на задржавање.
(Пинк)
Препоручујемо
ВОЗИЛИ ПОД ДЕЈСТВОМ МАРИХУАНЕ И АМФЕТАМИНА: Полиција привела двојицу младића
20. 03. 2021. у 17:41
УХАПШЕН НА ДЕЛУ СА ПЛЕНОМ: Мушкарац покушао да покраде механичарску радњу
20. 03. 2021. у 17:17 >> 17:19
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)