ЖАНДАРМЕРИЈА УПАЛА У АУТОБУС НА ЛИНИЈИ 861! Филмска акција у Београду: Хапшење наочиглед путника (ВИДЕО)
УСПЕШНА полицијска акција обележила је ноћ у престоници. Наиме, полицајци са Савског венца у сарадњи са припадницима одреда Жандармерија ухапсили су двојицу младића у аутобусу на линији 861.
Фото: Притскрин
Они су ухапшени у аутобусу, на стајалишту код Аде Циганлије.
Грађани су 10 минута раније дојавили да непознат мушкарац прети и пуца из пиштоља у Булевару војводе Мишића, у висини Господарске механе.
Полиција је одмах реаговала и у аутобусу је по опису примећен мушкарац (19). Он је седео на пиштољу, а са њим је био још један младић (20).
Обојица су приведени у станицу, а на срећу, повређених није било.
(Пинк.рс)
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)