ПРИВЕДЕН СЛАВИША КОКЕЗА: Због навода Аце Босанца, информативни разговор са председником ФСС
ПРЕДСЕДНИК ФСС Славиша Кокеза приведен је на информативни разговор на основу различитих навода Аце Босанца али и других оперативних сазнања.
Фото: Nebojsa Parausic
Он ће у просторијама СБПОК-а биту саслушан због навода бизнисмена Александра Кајмаковића (Аце Босанца), али и на друге теме.
Фото: В. Данилов
Кокеза ће бити саслушан на околности деловања у оквиру организоване криминалне групе Вељка Беливука и Марка Миљковића, као и других чињеница и сазнања којима он располаже у другим случајевима, којима се полиција бави у борби против мафије у нашој земљи.
Препоручујемо
ЗАВРШЕН ПРЕТРЕС КАСИНЕ: Из локала изнета велика црна кеса, менаџер отишао са полицијом
26. 02. 2021. у 18:43
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (2)