ОДНЕО ЛАП-ТОП, РЕГИСТРЕ И ПЕЧАТЕ: Лебанчанин ухапшен због провале у комунално предузеће
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лебану ухапсили су И. М. (34) из Лебана, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка крађа.
Фото Д.Н.
Он се сумњичи да је 17. фебруара ове године провалио у канцеларије једног комуналног предузећа и украо лаптоп, регистар у коме се налазила разна документација и три печата.
Претресом стана и других просторија осумњиченог, полицијски службеници пронашли су украдене предмете и вратиће их предузећу.
Осумњиченом је, по овлашћењу основног јавног тужиоца у Лебану, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
Препоручујемо
УКРАДЕНИ БАКАР КРИО У КАНТАМА ЗА ФАРБУ: Ухапшен Боранин због крађе вредне сировине
17. 02. 2021. у 20:24
ПРОВАЛИО У КУЋУ И УЗЕО ОКО 3.000 ДИНАРА: Ухапшен осумњичени младић из Житорађа
11. 02. 2021. у 18:43
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)