СУГРАЂАНИНУ УКРАО ТОРБИЦУ СА 7.500 ЕВРА? Новац пронађен и враћен власнику
ПРОТИВ четрдесетпетогодишњег Новосађанина, полиција у Новом Саду поднеће кривичну пријаву због постојања основа сумње да је учинио кривично дело крађа.
Фото: Н. Кочовић
Сумња се да је овај четрдесетпетогодишњак 21. јануара украо једном суграђанину торбицу са 7. 500 евра.
Оперативним радом, полиција је расветлила ово кривично дело и идентификовала осумњиченог, а пронашла је и украдени новац који је враћен власнику.
Препоручујемо
МАСОВНА ТУЧА У НОВОМ САДУ: Полиција ухапсила двојицу, осморици кривична пријава
28. 01. 2021. у 09:05
ТРОЈИЦА ШАПЧАНА ОСУМЊИЧЕНА ЗА КРАЂЕ: Са градилишта однели 1,5 тона арматурног гвожђа
19. 01. 2021. у 14:29
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)