СУДАР ДВА КАМИОНА, ВОЗАЧИ ПОВРЕЂЕНИ: Страшан удес, на истом месту прошле године погинуле две особе
У СУДАРУ два камиона на путу Зајечар – Неготин, код Фабрике каблова, данас око 10.40 сати, две особе су повређене.
Фото: Радио Магнум
Незванично, камион који се кретао ка граду, из непознатих разлога изгубио је контролу над возилом и ударио у камион који је долазио из супротног смера.
Шофери су повређени, али степен повреда није познат јер им се тренутно указује помоћ. На истом месту крајем прошле године два младића су на истом месту погинула у стравичној саобраћајној несрећи.
Препоручујемо
ВОЗИО 206 КМ/Х: Лудовао на ауто-путу Шид- Београд! Полиција утврдила о коме је реч
30. 01. 2021. у 11:38
ТЕШКА НЕСРЕЋА НА ПРУЗИ БЕОГРАД-БАР: Непозната особа скочила под воз - саобраћај прекинут
30. 01. 2021. у 07:52
ПОСЛЕДЊА СКОЛЕТОВА ИСПОВЕСТ: Аркан је хтео да ме убије, па сам убио ја њега!
30. 01. 2021. у 10:37
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)