ВЕЉА НЕВОЉА ПУШТЕН! Беливук на слободи после саслушања
Вељко Беливук, познатији као Веља Невоља, пуштен је данас око 17.30 из просторија СБПОК у Макишу.
Фото: Н. Фифић
На београдском аеродрому данас су приведени Вељко Беливук звани Веља Невоља, Марко Миљковић Маре, и још петорица.
После обављеног разговора, Беливук је пуштен, а здраду СБПОК напустио је у друштву адвоката Дејана Лазаревића.
Препоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ево због чега су приведени Веља Невоља и Марко Миљковић (ВИДЕО)
29. 01. 2021. у 12:50
ОН ЈЕ ПРИВЕДЕН СА ВЕЉОМ НЕВОЉОМ: И Марко Миљковић "пао" на аеродрому у Београду
29. 01. 2021. у 12:44
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)