УХАПШЕН ПОЛИЦАЈАЦ У ЛЕСКОВЦУ: Возио пијан, па ударио бициклисту, који је у критичном стању
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лесковцу ухапсили су полицијског службеника Д.С. (39) из околине града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
Фото Илустрација, Д. Поздеровић
Сумња се да је он у јутарњим часовима управљао возилом под дејством алкохола, и том приликом изазвао саобраћајну незгоду, у којој је 68-годишњи бициклиста задобио тешке телесне повреде опасне по живот, саопштила је ПУ Лесковац.
Осумњиченом је, по овлашћењу основног јавног тужиоца, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву бити приведен надлежном тужилаштву у Лесковцу.
Препоручујемо
МУШКАРЦА ПРЕГАЗИО ВОЗ: Још увек се испитују околности несреће у Лесковцу
28. 01. 2021. у 14:06
ВАКЦИНИСАНО БЛИЗУ 11.500 ОСОБА: Последњи подаци о епидемији у Јабланичком округу
28. 01. 2021. у 13:58
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)