УЖАС У НИШУ: Тешко повређен радник на градилишту „Делта сити”

РАДНИК на градилишту тржног центра ,,Делта сити” тешко је повређен и хитно пребачен у Ургентни центар Ниш, у незгоди која се догодила данас око 13:30 а у полицији кажу да су о свему обавештене надлежне инспекције.

УЖАС У НИШУ: Тешко повређен радник на градилишту „Делта сити”

Фото: Ј. Ћосин

У Кц Ниш кажу да је раднику дмах по пријему у УЦ, урађена хитна, комплетна дијагностика, приликом које су утврђене тешке ортопедске повреде доњих екстремитета, карлице и ребара, због чега је пацијент одмах хоспитализован у интензивној нези Клинике за анестезију, ради даљег, 24-часовног праћења виталних параметара. 

-  У току је конзилијарно сагледавање пацијента, након чега ће бити одређен даљи ток лечења. Дише спонтано и како тренутно, непосредно, није животно угрожен, хируршка интервенција ће највероватније бити обављена када здравствено стање буде потпуно стабилно - кажу у КЦ Ниш.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Климатске промене су одговорност свих актера друштва