СПРЕЧЕНА ЛИКВИДАЦИЈА У ТИВТУ: Хтели да убију Вељу Невољу?
УПРАВА полиције Црне Горе у сарадњи са Специјалним државним тужилаштвом те земље јутрос је наводно спречила планирање убиства Вељка Беливука, познатијег под надимком Веља Невоља.
Фото: Н. Фифић
Ликвидација је наводно требало да буде извршена у Тивту, али је полиција осујетила план криминалне групе.
- За сада можемо да потврдимо само да је спријечена једна ликвидација. Још радимо на томе у сарадњи са СДТ-ом - речено је из врха Управе полиције.
Полиција је наводно привела више особа, а у консултацијама са специјалним државним тужилаштвом знаће се каква ће бити квалификација дела која ће им бити стављена на терет.
Подсећамо, један од вођа навијача Партизана Вељко Беливук и Марко Миљковић Маре су приведени пре четири дана у которску полицијску станицу. Они су према информацијама безбедносних служби Црне Горе били гости Радоја Звицера, наводно, једног од вођа "кавачког клана".
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)