МИЛЕНА РАДУЛОВИЋ СТИГЛА У СУД: Даје изјаву о случају сексуалног злостављања који је узбуркао Србију (ФОТО/ВИДЕО)

С. Ј. М.

20. 01. 2021. у 10:56

ГЛУМИЦА Милена Радуловић стигла је у Више тужилаштво где ће дати изјаву након хапшења познатог професора глуме Мирослава Мике Алексића, ког је више девојака оптужило за сексусално злостављање.

МИЛЕНА РАДУЛОВИЋ СТИГЛА У СУД: Даје изјаву о случају сексуалног злостављања који је узбуркао Србију (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Милена Анђела

Видно бледа глумица је стигла у Више тужилаштво у пратњи адвоката Југослава Тинтора и Дениса Бећирића.

Од тренутка када је саопштено да је он ухапшен због сумње да је силовао и сексуално напаствовао својих шест ученица, још 20 девојака је поднело пријаву полицији, тврдећи да су и оне биле његове жртве. Од њих се узимају изјаве, које ће бити прослеђене Вишем јавном тужилаштву, које ће затим донети одлуку хоће ли против Алексића проширити истрагу.

Подсећамо, адвокат Немања Јоловић отказао је пуномоћје Алексићу, из разлога личне природе.

- Отказао сам пуномоћје због сукоба интереса. Сазнао сам да сам у личним и пословним односима са једним од родитеља оштећених у овом предмету и због тога не могу да заступам Алексића - рекао је Јоловић.

Милена Радуловић је прва иступила и говорила о томе шта је преживела, и оптужила је Алексића да ју је силовао када је имала 17 година.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (3)

СИН СЕ НЕ ОДВАЈА ОД ЊЕ: Ево у каквом је здравственом стању удовица Халида Бешлића