ТЕШКА САОБРАЋАЈКА У БЕОГРАДУ: Мушкарац превезен у Ургентни центар
ЕКИПЕ Хитне помоћи током ноћи су интервенисале 71 пут.
Фото: Н. Карлић
Тежа саобраћајна несрећа догодила се синоћ центру Београда, речено је у служби Хитне помоћи.
Како су казали, 64-годишњи мушкарац је тешко повређен у саобраћајној несрећи у Француској улици код броја 19, нешто после 19 часова. Он је превезен у Ургентни центар.
Екипе Хитне помоћи током ноћи су интервенисале 71 пут, а пет интервенција је било на јавним местима.
Препоручујемо
СУПРУЖНИЦИ ПОГИНУЛИ У САОБРАЋАЈКИ: Тешка несрећа у Ламинцима код Градишке
14. 01. 2021. у 14:11
ЈЕДНО ЛИЦЕ ПОВРЕЂЕНО: Саобраћајна незгода на путу Крушевац-Александровац
12. 01. 2021. у 12:32
АУТОМ СЛЕТЕЛИ С ПУТА: Повређене три особе у саобраћајној несрећи у Тузли
12. 01. 2021. у 09:49
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)