УЖАСНА НЕСРЕЋА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Мушкарац подлетео под возило у Карађорђевој, извукли га ватрогасци
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди која се догодила око 18.15 часова у Карађорђевој улици, повређен је пешак.
Повезане вести
УДАРИО КОЛИМА У КОЊЕ ПА ПОГИНУО: Стравична саобраћајна несрећа у Београду, страдале и животиње
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи у Београду, око 22 часа, погинула је једна особа.
28. 12. 2020. у 23:47
САОБРАЋАЈКА У НОВОМ СЕЛУ: Повређене четири особе, саобраћај се одвија успорено
У НОВОМ Селу код Велике Плане, на државном путу првог А реда Ниш – Београд, дошло је до сударау ком су четири лица задобила повреде.
28. 12. 2020. у 21:41
ЦРНО ВЕЧЕ НА СРПСКИМ ПУТЕВИМА: У сударима код Зрењанина и Параћина погинуле две особе
ЈЕДНА особа је погинула, а две су повређене у саобраћајној несрећи у месту Михајлово, код Зрењанина.
27. 12. 2020. у 20:50
КОЛАПС НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ: Ланчани судар код скретања за Рушањ, повређено седморо
На ИБАРСКОЈ магистрали, код скретања за Рушањ ка Липовици, око 17.15 догодила се саобраћајна незгода у којој је, незванично, а према речима очевидаца, учествовало седам путничких возила.
27. 12. 2020. у 18:18
УЛИЦА ДЕО "ЛАНЦА СМРТИ": Проф. др Крсто Липовац анализира две несреће на правцу из Пожешке ка укључењу на Булевар војводе Мишића
ПРАВАЦ из Пожешке ка укључењу на Булевар војводе Мишића, а онда на Мост на Ади, претендује да постане црна тачка у граду. За само два месеца овде су се догодиле две саобраћајне незгоде са смртним исходом.
27. 12. 2020. у 08:51
ДАМЈАНОВИЋУ ПОЗЛИЛО, ПА ИЗАЗВАО СУДАР? Детаљи несреће у Сивцу, председник СО Кула због тешких повреда пребачен у Београд (ФОТО)
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи, која се у петак (25.12.) догодила у Сивцу, тешко је повређен председник Скупштине општине Кула Бобан Дамјановић.
26. 12. 2020. у 17:48
Најновије из рубрике
САМО ДАНИЛО (8) ОСТАЈЕ, ДЕЧАК И ДАЉЕ У КРИТИЧНОМ СТАЊУ: Лекарски тим данас се враћа из Црне Горе са седморо повређених
Лекарски тим Универзитетског клиничког центра Ниш данас се враћа из Црне Горе са седморо повређених путника из тешке саобраћајне несреће код Котора, након што је јуче отпутовао како би учествовао у њиховом транспорту. Истовремено, стање дечака из Ниша који је на механичкој вентилацији и даље је тешко, због чега његов превоз у Србију за сада није могућ.
17. 07. 2026. у 06:45
ЗА СМРТ МАЈКЕ ТРОЈЕ ДЕЦЕ - 100 МЕСЕЦИ ЗАТВОРА: Осуђен држављанин БиХ због удеса код Бачког Петровца
ДРЖАВЉАНИН Босне и Херцеговине Томислав Петровић (37) данас је у Вишем суду у Новом Саду оглашен кривим и осуђен на јединствену казну од осам година и четири месеца за саобраћајну несрећу код Бачког Петровца 6. октобра 2024. године у којој је погинула Светлана Јовановић (38) из Новог Сада, а њено троје деце и супруг повређени и фалсификовање исправе.
16. 07. 2026. у 21:49
ПАЛИ ОСУМЊИЧЕНИ ЗА БРУТАЛНО ПРЕБИЈАЊЕ ДЕЧАКА У НОВОМ САДУ! Полиција у потери за још тројицом осумњичених
ПОЛИЦИЈА у Новом Саду ухапсила је двојицу осумњичених због бруталног напада на групу малолетника у парку код Медицинске школе, у којем је једанаестогодишњи дечак задобио тешке телесне повреде опасне по живот.
16. 07. 2026. у 20:58
У СУДАРУ ЧЕТИРИ ВОЗИЛА, ПОВРЕЂЕНЕ ТРИ ОСОБЕ: Саобраћајна несрећа на Руменачком путу у Новом Саду, једна кола се преврнула на кров
ТРИ ОСОБЕ повређене су у саобраћајној несрећи данас која се догодила а Руменачком путу на излазу из Новог Сада према Руменци У судару који се догодио око 17.30 сати улествовала су три возила.
16. 07. 2026. у 20:09
СРПСКА ПОЛИЦИЈА У САРАДЊИ С АМЕРИЧКОМ СЛУЖБОМ УПАЛА У ХОСТЕЛ У СУРЧИНУ: Ухапсили мушкараца, затекли прави хаос (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ српске полициеј у сарадњи с америчком службом упали су у хостел у Сурчину.
16. 07. 2026. у 19:32
Коментари (1)