ОТЕЛИ МУШКАРЦА ЗБОГ ДУГОВА? Полиција у Шапцу ухапсила тројицу осумњичених

ПРИПАДНИЦИ МУП-а у Шапцу ухапсили су Н.К. (24), Б.Ђ. (24) из Шапца и С.Д. (21) из околине Шапца, због сумње да су извршили кривично дело отмица.

ОТЕЛИ МУШКАРЦА ЗБОГ ДУГОВА? Полиција у Шапцу ухапсила тројицу осумњичених

Фото: С.Б.

Ухапшени се сумњиче да су 20.децембра отели мушкарца због неизмирених дугова. Аутомобилом, којим је управљао Н.К, дошли су до куће отетог и захтевали од њега да уђе у возило, наводи се у саопштењу Полицијске управе Шабац.

Након тога су га, како се сумња, одвезли до оближње пијаце где су га вербално и физички напали.

Осумњичени су, уз кривичну пријаву, приведени Вишем јавном тужилаштву у Шапцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!