НАРКОТИЦИ У ПАКЕТИЋИМА: Пријаве двојици осумњичених за неовлашћено држање дроге
ПРОТИВ четрдесетпетогодишњака из Вајске, полиција у Бачу ће поднети кривичну пријаву надлежном тижилаштву због сумње да је неовлашћено држао дрогу.
Фото АП
Прегледом осумњиченог и претресом његове куће, пронађено је 66 таблета са листе психоактивних супстанци и два пакетића марихуане.
За кривично дело неовлашћено држање опојних дрога терети се и тридесетогодишњак са подручја Бачке Паланке, код кога je пронађен пакетић амфетамина. Против њега ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку.
Препоручујемо
ПИЈАН БЕЗ ДОЗВОЛЕ НЕПРОПИСНО ПРЕТИЦАО: Ухапшен возач "аудија" из Ужица
28. 01. 2026. у 15:59
СИПАО ЈЕДНУ СТВАР У ПЕЋ, ПА СВЕ ОДЛЕТЕЛО У ВАЗДУХ: Супружници живи горели у Гроцкој
28. 01. 2026. у 13:49
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)