СТРАВИЧНА СЦЕНА У НОВОМ САДУ: Тело мушкарца (55) извучено из воде
У КАНАЛУ Дунав Тиса Дунав у Луци Нови Сад, јутрос је пронађено беживотно тело Г.П. (54) са подручја Владимираца. Тело несрећног човека, који је у води завршило под још нерасветљеним колностима, нађено је тридесетак метара од обале.
Фото: Depositphotos
Његов нестанак, је како сазнајемо, јутро пријављен новосадској полицији, а касније је око 8.30 сати, пронађен без знакова живота у каналу.
Педесепетпгпдишњак је, како сазнајемо, био члан посаде брода ЈРБ „Велебит“ из Београда, који је усидрен у Луци Нови Сад.
Полиција је обавила увиђај, а тело је пренето у Институт за судску медицину да се утврди тачан узрок смрти.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
УКРАЈИНА - ЗЕМЉА КОЈА НЕСТАЈЕ: Страшно - објављено колико сада имају становника! Руске процене црне, западне ништа "светлије"
УКРАЈИНА се тренутно суочава са оним што демографи називају "демографском катастрофом".
15. 06. 2026. у 22:12
Коментари (0)