ПОГИНУЛО ДЕТЕ: Стравична несрећа на путу Зворник-Бијељина!

НА магистралном путу Зворник - Бијељина, у селу Тршић, надомак Зворника, догодила се саобраћајна незгода у којој је учествовао М.Л. из Зворника, који је управљао путничким аутомобилом марке рено и дете у својству пешака, које је услед задобијених повреда преминуло.

ПОГИНУЛО ДЕТЕ: Стравична несрећа на путу Зворник-Бијељина!

Фото Д. Поздеровић

Увиђај на месту саобраћајне незгоде урадили су полицајци Полицијске станице за безбедност саобраћаја Зворник.

О догађају је обавештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, који је започео истрагу, која треба да установи како је дошло до удеса и трагедије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УЖАС: Српски фудбалер изгубио живот