ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ ДУШАНКИ ТОДОРОВИЋ: Отровала двојицу мушкараца да им не би вратила дуг?

ПОЧЕТАК суђења Душанки Тодоровић оптуженој за покушај тешког убиства двојице старијих мушкараца у Железнику, одложен је за средину јануара.

ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ ДУШАНКИ ТОДОРОВИЋ: Отровала двојицу мушкараца да им не би вратила дуг?

Фото:

Њој је суђење требало да почене данас у Вишем суду у Београду, али је презаказано због промене судије.

Душанка се терети да је из користољубља и на подмукао начин у новембру прошле године отровала двојицу мушкараца како им не би вратила новац, који је од њих позајмила.

У питању је неколико хиљада евра, а сумњичи се да је обојици у храну ставила веће количине бромазепана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!