ОСУЂЕН ОЧУХ МОНСТРУМ: За убиство мале Луне добио 40 година затвора
ЗОРАН Албић (25) очух из Прахова, осуђен је данас у Вишем суду у Зајечару на 40 година затвора јер је зверски убио малу Луну Фируловић (2,5) из Неготина.
Фото: Фејсбук
Јуче су у овом суду изнете завршне речи, а како смо већ објавили Албић се све време бранио да није убио Луну, већ да ју је само шамарао.
Како је за Телеграф.рс испричао Игор Јурић, оснивач Фондације "Тијана Јурић", чији правници заступају оштећену страну, јучерашње рочиште је било веома потресно.
Навео је да је њихова заступница Маја Атанасковић до детаља изнела кроз шта је девојчица прошла, док се Албић бранио тиме да је "није убио већ да ју је само шамарао".
(Телеграф)
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)