ОВО ЈЕ БОЈАН КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Маскирани убица га изрешетао у гаражи, убијени носио лажна документа
У ГАРАЖИ зграде "Јоргован" у новобеоградском "Делта ситију" данас око 3:40 убијен је мушкарац.
Фото: З. Јовановић
Иако је првобитно пренето да је у питању је Јордан Б, испоставило се да су у питању лажна документа, и да је упуцани наводно Бојан М.
Полиција још увек утврђује идентитет несрећног мушкарца.
Један од очевидаца је за "Новости" рекао да је паркирао возило, када је осетио мирис барута и видео убијеног. Тај младић је и позвао полицију.
Запослени у околним локалима ништа нису ни чули ни видели, све док се нису појавила кола Хитне помоћи и полиција. Тек тада су схватили да се нешто дешава.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)