КРВАВА НОЋ У НОВОМ САДУ: Младић (19) избоден у школском дворишту!

У НОВОМ Саду вечерас у 19 часова у дворишту основне школе “Доситеј Обрадовић” младић М.Т. повређен је убодом ножа у ногу.

КРВАВА НОЋ У НОВОМ САДУ: Младић (19) избоден у школском дворишту!

Depositphotos

Како се сазнаје, у школском дворишту избила је општа туча веће групе младића, а несрећни М.Т. задобио је повреде неутврђеног степена.

Истрага је у току.

(Објектив)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ИСО стандарди нису само „сертификат на зиду“: Одржан стручни скуп о синергији управљања и интерне ревизије