УЖАС У ЦЕНТРУ ВРАЊА Пронађен леш у гомили ђубрета у стану
У СТАНУ у самом центру Врања преко пута градске Библиотеке, пронађен је леш, али како Вечерње новости сазнају немогуће је доћи до њега јер је затрпан гомилом ђубрета.
Фото: Д.Н.
Комшије су пријавиле непријатан смрад, као и то да комшију који је био скитница нису видели данима. Екипе полиције и тужилаштва не могу да уђу у стан који је затрпан разним ђубретом.
Како сазнајемо, уочен је леш, а тренутно се ради на рашчишћавању стана како би био обављен увиђај.
Препоручујемо
ЛОВЦИ ПРОНАШЛИ ЛОБАЊУ КОД ВЛАДИЧИНОГ ХАНА: Сумња се да је у питању недавно нестала жена
01. 11. 2020. у 12:27
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)
ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.
05. 03. 2026. у 13:12
РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?
ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.
05. 03. 2026. у 12:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)