ЈОШ ЈЕДАН НАПАД НА СРПСКУ ПОЛИЦИЈУ: Изударан припадник МУП-а у Александровцу

С.Б.

27. 10. 2020. у 21:04

ПРИПАДНИК Полицијске управе Крушевац В.У.из ПС Александровац, нападнут је вечерас испред мењачнице у Александровцу,сазнају “Новости”.

ЈОШ ЈЕДАН НАПАД НА СРПСКУ ПОЛИЦИЈУ: Изударан припадник МУП-а у Александровцу

Фото А. Ровчанин

Како сазнајемо, М.С.(59) из села Пуховац два пута је ударио полицајца у стомак, а потом ка и руком ухватио за врат.

Полицијски службеник је био у цивилу, легитимисао се у тренутку када је реаговао због ремећења јавног реда.

-Код мењачнице су три лица била у алкохолисаном стању, добацивали су и полицајцу и уопште,понашали су као “мангупи”, па је полицајац пришао, легитимисао се како би ови престали са таквим понашањем - наводи извор “Новости”.

-Међутим, осумњичени га је напао, ударио два пута у стомак, ухватио га руком у пределу врата.

Нападнутом полицајцу је указана медицинска помоћ,а виновник инцидента је ухапшен.

Резултати алко-тестирања показали су да осумњичени има 1,03 промила алкохола у крви.

Према незваничним сазнањима “Новости”, М.С. је од раније познат полицији због нарушавања јавног реда и мира.

- Ухапшеном је одређена мера задржавања по налогу јавног тужиоца у Брусу због сумње да је починио кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности - предочено је “Новостима”.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

УСЛИКАО РУС 1876. ГОДИНЕ: Једна од најстаријих фотографија Београда (ФОТО)