ЧЕТРНАЕСТОГОДИШЊАК ЈУГОМ СЛЕТЕО СА ПУТА: Двоје малолетника повређено, један тешко (ФОТО)
У ЦЕРОВЦУ код Смедеревске Паланке догодила се саобраћајна незгода у којој су повређена два малолетника.
ФОТО: Нова Јасеница
Аутомобилом марке југо управљао је четрнаестогодишњак, а у возилу је било још троје малолетника.
Возач је у кривини изгубио контролу, те је аутомобил слетео у канал поред пута, потврђено нам је у ПУ Смедерево.
Теже повреде задобио је један малолетник из аутомобила, док је други лакше повређен. Повређенима је помоћ указала екипа Хитне помоћи.
Полиција је обавила увиђај а истрага ће утврдити околности под којима је дошло до несреће.
Како сазнајемо, против малолетног возача, у редовном поступку, биће поднета кривична пријава за тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
Поступак води Више јавно тужилаштво у Смедереву.
Препоручујемо
АУТОМОБИЛОМ СЛЕТЕО У ЈАРАК: Саобраћајна несрећа на путу Краљево-Крагујевац (ФОТО)
27. 10. 2020. у 11:30
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)