ТРАГЕДИЈА КОД ЧАЧКА: Преврнуо се комби, возач настрадао на месту несреће

26. 10. 2020. у 19:03

НА путу од Чачка ка Гучи, око 17 часова дошло је до саобраћајне несреће у којој је мушкарац, старости око 40 година, изгубио живот.

ТРАГЕДИЈА КОД ЧАЧКА: Преврнуо се комби, возач настрадао на месту несреће

Фото: Депоситпхотос

До несреће је дошло када је возач комбија, из још неутврђених разлога, изгубио контролу над возилом, преврнуо се и погинуо на лицу места, објавио је портал Глас западне Србије позивајући се на информацију агенције РИНА.

На место несреће стигле су ватрогасне јединице, које секу комби како би извукли тело настрадалог мушкарца

Саобраћај на овој деоници пута је у застоју.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ У ШОКУ, НЕ МОГУ ДА ГА ПРЕПОЗНАЈУ! Легендарни играч, освајач титуле у Барију 1991, дошао на Малме - Црвена звезда, ево како изгледа!