СМРТ У НИШУ: Полицајци дошли да га воде у затвор, Младен искочио кроз прозор!
У Димитровградској улици у Нишу настрадао је 37-годишњи Младен М.
Фото архива
Према незваничним информацијама, њему је на врата позвонила полицијска патрола са наредбом за издржавање казне.
Он је погинуо на лицу места.
У Полицијској управи у Нишу кажу да је синоћ у 21,20 сати пријављено да је пронађено беживотно тело. Утврђују се све околности, а о догађају је обавештено и Више јавно тужилаштво.
Ускоро опширније
Препоручујемо
СРБИЈАВОЗ САОПШТИО: Грешка машиновође узрок инцидента у станици Ловћенац-Мали Иђош
06. 04. 2026. у 21:40
УБИСТВО ДАНКЕ ИЛИЋ: Две жалбе стигле на оптужницу, oчекује се и трећа
06. 04. 2026. у 20:40
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)