ОВДЕ ЈЕ ПОГИНУЛА ДЕВОЈЧИЦА (4): Прве фотографије са места трагедије код Алексинца (ФОТО)
ЧЕТВОРОГОДИШЊА девојчица погинула је у несрећи на путу Вукашиновац- Делиград, када је истрчала право на ауто.
Фото: Ј.Ћ.
Аутомобил марке „ситроен“ нишких регистарских ознака ударио је дете које је истрчало на коловоз.
Како незванично сазнаје наш лист, њена мајка и очев стриц зауставили су ауто краљевачких регистарских ознака у близини пута, у атару села Вукашиновац, како би девојчица ишла до wц-а.
Међутим, она је истрчала на коловоз и на њу је налетео ауто.
Фото: Ј.Ћ.
Хитна помоћ могла је само да констатује смрт детета.
Како кажу у Пу Ниш, несрећа је пријављена око 16 сати, а о свему је обавештено Основно јавно тужилаштво у Алексинцу.
Фото: Ј.Ћ.
Фото: Ј.Ћ.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА КОД АЛЕКСИНЦА: Девојчица (4) истрчала на пут, погинула на лицу места
13. 09. 2020. у 17:26
ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД КУРШУМЛИЈЕ: Трактором вукао дрва за огрев, па погинуо
12. 09. 2020. у 19:31
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (2)