УХАПШЕНА ТРОЈКА СА 5.000 ЛИТАРА КРИЈУМЧАРЕНОГ ДИЗЕЛА
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Смедереву, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом, ухапсили су Д. Ђ. (33), С. Ц. (35) и А. Б. (31) из Смедерева, због постојања основа сумње да су извршили кривична дела недозвољена трговина и недозвољен промет акцизних производа.
Фото Илустрација / Б. Субашић
Сумња се да су они нелегално набавили 5.000 литара дизел горива са неког од бродова који плове Дунавом како би га препродали, саопштила је полиција.
Полиција је осумњичене затекла у једној гаражи поред Дунава, у којој је пронађено више буради, две пумпе и црева за претакање, док је на обали пронађен чамац са дизел горивом.
Гориво, чија се вредност процењује на око 750.000 динара, предато је Пореској полицији.
Осумњичени су, уз кривичну пријаву, приведени основном јавном тужиоцу у Смедереву.
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)