ТЕЖАК СУДАР КОД "ФРАНША": Сударили се аутомобили - двоје повређено
ДАНАС око 18:30 часова на аутокоманди код "Франша" догодио се невероватан судар у коме су учествовала два возила.
Фото: В. Митрић
Како се незванично сазнаје, у судару који се догодио повређене су две особе, а брзом интервенцијом Хитне помоћи оне су пребачене у најближу здравствену установу.
Полиција је одмах изашла на лице места и у току је вршење увиђаја као и откривање узрока судара.
(Република)
Препоручујемо
ФОТОГРАФИЈЕ СА ЛИЦА МЕСТА: Извучен леш на Савском шеталишту у Београду
01. 09. 2020. у 18:38
ПЉАЧКА У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ: Наоружани пљачкаши упали у банку Поштанске штедионице
01. 09. 2020. у 17:29
УЖАС У БЕОГРАДУ: Тело мушкарца у доњем вешу и са завојима око ноге извучено из Саве
01. 09. 2020. у 17:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПРЕМНИ СМО ДА УПОТРЕБИМО НУКЛЕАРНО ОРУЖЈЕ: Стигло жестоко упозорење две државе
РУСИЈА и Белорусија спремне су да употребе сва расположива средства, укључујући и нуклеарно оружје, ради заштите Савезне државе, изјавио је заменик министра спољних послова Русије Михаил Галузин.
09. 06. 2026. у 07:54
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)