МУШКАРАЦ ПРОНАЂЕН У ЈАРКУ ПОРЕД ПУТА: Са вишеструким преломима транспортован у нишки клинички центар
ТЕШКО повређени мушкарац, стар 66 година, пронађен је у јарку поред пута, у власотиначком селу Бољаре, и после указане помоћи у Ургентном центру лесковачке Опште болнице транспортован је у нишки Клинички центар.
Фото: Ј. Ћ.
Он је, како нам је потврђено у лесковачкој болници, примљен са вишеструким преломима.
Има повреде главе, ребара и ноге, али је ван животне опасности. За сада није познато како је дошло до ових повреда.
У лесковачкој Полицијској управи нам је речено да је рад на овом случају у току.
Према незваничним информацијама истрага не искључује могућност да је несрећни човек повређен у саобраћајној незгоди, али се све околности овог догађаја још увек утврђују.
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)