ИЗБО ГА ПРЕД ДЕЦОМ И СВЕ ПРЕНОСИО НА ФЕЈСБУКУ: Језиви детаљи убиства у Книћу, ударао га ножем у главу и тело
КРАГУЈЕВЧАНИНУ Драгану Б. (55) одређено је задржавање до 48 сати због сумње да је у ноћи између среде и четвртка убио Зорана Т. (52) у његовој кући у селу Честин у околини Кнића.
Фото: Д. Дозет/Фацебоок
Сумња се да је Драган Б. део злочина преносио уживо на Фејсбуку.
- Кад је дошао код жртве кући, наводно је укључио камеру на телефону и снимао свађу. Њу је емитовао уживо на Фејсу, али сам чин убиства није - кажу пријатељи ухапшеног, који тврде да су тај снимак гледали.
Сумња се да је злочин изазвао љубавни троугао у коме су живели убијени Зоран, осумњичени Драган Б. и његова бивша жена Драгана, која је последњих годину дана живела са убијеним, али се истовремено враћала и Драгану Б.
- Драган је око два сата иза поноћи, у друштву малолетног пасторка (15), Драганиног сина, дошао до Зоранове куће. Ту се се посвађали и потукли, а онда је Драган зграбио нож и више пута га зарио супарнику у главу и тело. Човек је одмах умро - каже извор и додаје да је Драган Б. одмах позвао полицију и рекао шта је урадио, а затим мирно сачекао патролу.
Према речима извора, Зоран и бивша жена ухапшеног упознали су се пре годину дана преко Фејсбука.
- Она је дошла из Крагујевца да живи са Зораном, али им љубав није цветала. Свађали су се, пријављивали једно друго полицији, па су на крају обоје добили забрану блиског контакта. Драгана је неколико пута одлазила од Зорана, враћала се бившем, и обрнуто. Она је дефинитивно напустила Зорана почетком јула, али су њихови контакти ипак настављени - прича извор и додаје:
- Зоран је недавно пријавио да га Драгана и Драган стално узнемиравају СМС порукама и преко Фејса.
Вида С, прва комшиница убијеног, каже да је знала да ће Зорана да снађе неко зло.
- Чим се ухватио ове Драгане, знала сам шта ће да буде. Говорила сам му, упозоравала га да је не пушта више у кућу, али није слушао. Избегавала сам сваки контакт са њом. Шта ја има да причам са женом бекријчином - прича Вида. Како каже, претходне ноћи није чула свађу.
- Спавала сам, кад видим испред капије полицијска и погребна кола. Ма, одмах ми је било јасно да са Зораном нешто није добро - каже комшиница.
(Курир)
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (1)