УБИСТВО КОД КНИЋА: Дошао му у кућу усред ноћи, па га након свађе избо насмрт

ПРИПАДНИЦИ полиције ухапсили су Д.Б.(55), из Крагујевца, који је осумњичен за убиство педесетдвогодишњег мушкарца из околине Кнића.

УБИСТВО КОД КНИЋА: Дошао му у кућу усред ноћи, па га након свађе избо насмрт

Илустрација полиција Фото Д.Дозет

 Како је наведено у полицијском саопштењу, сумња се да је Д.Б. прошле ноћи дошао у породичну кућу педесетдвогодишњег мушкарца у околини Кнића и да му је након свађе и туче ножем задао више удараца у главу и тело.


 Мушкарац је од задобијених повреда преминуо на месту злочина,а осумњиченом за убиство одређено је задржавање до 48 сати.

Након тога ће бити приведен у Више јавно тужилаштво у Крагујевцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЛУДИЛО МУНДИЈАЛА: ФИФА продаје траву!