УЖАС КОД ИРИГА: Удавио се радник Комуналца
Радник ЈП "Комуналац" удавио се у понедељак у раним јутарњим сатима на вештачком језеру у Шатринцима код Ирига.
Фото: С. Костић
Како је дошло до утапања несрећног човека, зачуђени су његови пријатељи који како кажу, да је био добар и искусан пливач, те сумњају да је само из здравствених разлога могао да настрада у језерским водама.
Како незванично сазнајемо утопљени са још неколико пријатеља отишао у недељу увече на језеро, да би се тамо дружили а успут и пецали.
Ујутру у зору он је ушао у воду, како би се освежио и пливао, а после извесног времена пријатељи који су били са њим приметили су да га нема.
У паници да му се није десило оно најгоре позвали су полицију, а тело несрећног човека како плута одједном се појавило на површини језера.
Препоручујемо
УДЕС КОД МЛАДЕНОВЦА: Аутомобил се преврнуо на кров, други пробио банкину
03. 08. 2020. у 00:32
„НОВОСТИ” ОТКРИВАЈУ: Пут Балкана отишло 25.055 контејнера са кокаином! (МАПА+ФОТО)
02. 08. 2020. у 09:00
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (1)