ПИЈАН УЛЕТЕО У ПЕШАЧКУ ЗОНУ: Милојко Пантић се аутомобилом забио у бетонску бину, одведен на трежњење
СПОРТСКИ коментатор Милојко Пантић (73) улетео је пијан својим "форд њу фокусом" у пешачку зону вечерас у Пећинцима.
Милојко Пантић
Пантић је успео да се заустави тек када се попео аутомобилом на бетонску бину, а након саобраћајне незгоде алко-тестирањем му је утврђено 1,61 промила алкохола у крви.
Он се својим "фордом", нешто пре 22 сата кретао Школском улицом у Пећинцима и приликом доласка на раскрсницу са улицама Посавског одреда и Браће Крстић наставио кретање возилиом право, ушао у пешацку зону и попео се на бетонску бину на којој се и зауставио.
У саобраћајној незгоди на сву срећу нико није повређен, укључујући и мушкарца који је био с њим у возилу.
Екипе саобраћајне полиције обављају увиђај на лицу места, а Пантић ће бити одведен на трежњење у полицијску станицу.
Подсетимо, коментатор је прошле године ухапшен пошто је својим аутомобилом ударио у џип интервентне јединице на Новом Београду. Тада је тестирањем утврђено да је Пантић имао 1,72 промила алкохола у крви.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (26)