БИВШИ РАДНИК ЕПС ПРИВЕДЕН У ТУЖИЛАШТВО: Терети се за преваре и недозвољене полне радње

Ј.Д.Љ.

25. 07. 2020. у 12:02

В.Е. (34), бивши запослени у ЈП ЕПС у Обреновцу приведен је јутрос на саслушање у надлежно обеновачко јавно тужилаштво. Он се терети за кривична дела превара у продуженом трајању и недозвољене полне радње.

БИВШИ РАДНИК ЕПС ПРИВЕДЕН У ТУЖИЛАШТВО: Терети се за преваре и недозвољене полне радње

Илустрација полиција Фото Depositphotos

Како "Новости" сазнају, В.Е. изнео је делимично своју одбрану, и није се како су то претходно медији спекулисали, бранио ћутањем.

Међутим, његово изношење одбране је у међувремену прекинуто јер је, адвокат одбране затражио изузеће што је виша инстанца одбила. После завршеног саслушања осумњиченог, тужилаштво је затражило да му се продужи притвор, како боравком на слободи, не би утицао на ток истраге, односно оштећене и сведоке у овом поступку.

Подсетимо, В.Е. је како се наводи у кривичној пријави,довео у заблуду више радника из фирме Протент, наводно обећавајући им, запослење, а за своје услуге је узимао новац.

Он се терети и да је, наводно, једну жену из околине Обреновца уцењивао и покушао да обљуби под изговором да ће јој помоћи да се запосли у ЕПСУ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину