КРИВИЧНА ПРИЈАВА ЗБОГ ДРОГЕ: Из аута бацио 45 грама „амфетамина“
ПРОТИВ младића из Пожаревца, старог 21 годину, полиција ће надлежном тужилаштву поднети кривичну пријаву због основане сумње да је извршио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.
Фото Dephositos
Он је осумњичен за поседовање кесице са око 45 грама „амфетамина“.
Кесицу је полиција пронашла у насељу Стари Костолац и она је претходно, како се сумња, избачена из аутомобила „астра“ којим је управљао осумњичени.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРОНАЂЕНО 54 КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Дилер умакао полицији у Подгорици
16. 07. 2020. у 16:09
НАШЛИ 6 ПАКЕТА ДРОГЕ: Акција краљевачка полиције, ухапшено једно лице
12. 07. 2020. у 12:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)