"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након несреће код Сланкамена возачу Милану измерено 0,8 промила алкохола у крви
КАКО Новости сазнају Милану Живковићу је након стравичне саобраћајне несреће код Сланкамена измерено 0,8 промила алкохола у крви.
Фото: Приватна архива
У другом мерењу имао је 0,5 промила.
Подетимо, у језивој несрећи која се пре два дана догодила код Сланкамена, настрадали су Никола (8) и Наалија Живковић из Нових Карловаца.
Њихов брат Матеја лакше је повређен, док су мајка и отац, Ванеса и Милан Живковић тешко повређени. Тренутно се налазе у стабилном стању.
Никола и Наталија сахрањени су данас на локлалном гробљу у Новим Карловцима.
Препоручујемо
ТУГА И МУК НА ГРОБЉУ У НОВИМ КАРЛОВЦИМА: Наталија и Никола сахрањени у белим ковчезима
17. 07. 2020. у 14:10
ПОГИНУЛИ У ТРЕНУ: Комшије Живковића из Нових Карловаца шокирани страдањем брата и сестре
15. 07. 2020. у 20:04
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (10)